orjinal ürün garantisi

Sipariş ve Bilgi Hattı

Fiesta Su Bazlı Jel 70 ml

Fiesta Su Bazlı Jel 70 ml
Ürünü Satın Al

Fiesta Su Bazlı Jel 70 ml kutusu içerisinde sizlere sunulan su bazlı bir kayganlaştırıcı jeldir. İçerisinde yağ gibi unsurlar yer almaz ve tamamen doğal bir şekilde kayganlaştırıcı etki sunar. Bu özelliği ile cinsel birleşme esnasında doğal olmayan bir müdahale yaşamak zorunda kalmaz ya da sizi olumsuz olarak etkileyen yağ gibi içerikler ile cinsel birleşmeden alacağınız zevkin azalmasına neden olmak zorunda kalmazsınız.

Üstelik Fiesta Su Bazlı Jel uzun süreli bir kayganlaştırıcı etki sunması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle sade, renksiz ve aromasız, tatsız, kokusuz bir kayganlaştırıcı jel arayan; sadece var olan kuruluk sorunları gidermek, belli bölgelerde kayganlaştırıcı etki yaratarak daha rahat ve tamamen doğal bir cinsel birleşme yaşamak isteyen bireyler Fiesta Su Bazlı Jel 70 ml sayesinde istedikleri etkiyi fazlası ile bulabilmektedir.

Bu aşamada sitemiz herhangi bir sorun yaşamadan ürünü satın almanız için orjinal ve gizli bir şekilde sizlere satış yapmaktadır. Ayrıca günümüzde birçok kişi için su bazlı ve doğal etki sunan kayganlaştırıcı jeller oldukça önemlidir. Bu nedenle Fiesta Su Bazlı Jel 70 ml kutusu içerisinde sizlere oldukça kaliteli bir su bazlı jel olarak destek olacaktır.

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Miktarında Özgürsünüz!

Vücudun hemen her aşamasında kullanımının mümkün olduğu Fiesta Su Bazlı Jel, size bağlı bir kullanım limiti sunar. Yani, cinsel birleşme anında sizin için yeterli olan miktarı dilediğiniz bölgede kullanabilirsiniz. Ayrıca, penis üzerinde kullanmanın yanı sıra prezervatif ile uyumlu olduğu için güvenli ilişkilerde de tercih edebilirsiniz.

Canlı Destek